Stiprybės

Gyvenimas keistas, – sakė mano draugas ir jis buvo velniškai teisus.  Taip pat kažkas minėjo, kad niekada nėra vieno teisingo kelio, tad jei dabar blogai, tai nereiškia, kad taip pat bus rytoj. Tiesiog gyventi, reikia mokėti gyventi. Nesudėtingai keliauti ir negalvoti, kad viskas taip rimta.

 

Image

Skauda taip tarsi kažkas būtų iš tavęs kažką atėmęs. Aišku, kad jis atėmė. Atėmė labai daug, pasėdamas abejonę ir nekantrumą, o kartu ir begalinį nuovargį viską suniveliuoti į paprastą gyvenimo masę.

Nuovargis. Jaunam žmogui netinkmas daiktavardis, tačiau, ką gali pakeisti viena pratingėta diena? Kada jautiesi išsunktas ir padžiautas, sumautai blogai jautiesi.

Keistas savęs ir to, kurį laikai savo, gerai, laikei savo santykis. Kalbėjimai per draugus, perdėtas santūrumas su panieka veide. Jaučiama agresija ir baimė viename.

Pasimetęs žmogus. Pasimetęs savo gyvenime ir jo aplinkybėse, posūkiuose ir vingrybėse. Susipainiojęs į savo sukurtų vantazijų tinklą ar specialiai gyvenimo ten įpainiotas. Vieni laimingi, kiti tokiais būti nemoka, bet ne dėlto, kad yra nelaimingi, bet dėl to, kad nemoka, negali ar nenori pripažinti, kad jie velniškai laimingi. kai egoizmas ir grožėjimasis savimi ima viršų tada būtinai kas nors nuvers ar bent jau bandys nuversti nuo tavo asmeninio pjedės stalo, keista, dažniausiai tai būni tu pats. Netikėtomis akimirkomis save pradėsi žeminti ir sulyginsi su mase. Sumalsi į gyvenimo košę. Pats save sumalsi ir tada net nerūpės, akd kažkur yra žmogus ar žmonės, kurie tave dar vis mato kaip nepasiekiamą objektą, nes tu esi aukštai.

Kad ir kaip skauda ir jautiesi kaip skuduras, tu nesi juo. Tu esi pats stipriausias, koks gali bebūti tu. Tu nesi šablonas, tokio kito, kaip tu nėra. Čia taikau ne vienam žmogui, taikau visiems, kam sunku, skaudu ar šiaip nepasitiki šiuo emtu savimi. Tu esi jėga ir tik nuo tavo nusiteikimo priklauso ar nušluosi nuo žemės savo pesimizmą, nusišypsosi ar toliau kartosi kaip viskas sumautai blogai.

Stirybės visiems!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s